+420 775 981 198 info@stolarstvi-matuszny.cz

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA Z MASIVU

INTERIÉROVÉ DVEŘE

Stolařství Matuszný se specializuje na zakázkovou výrobu interiérových dveří z masivu, které dokáží dokonale doplnit váš domov svým jedinečným vzhledem a kvalitou zpracování.

Ať už hledáte dveře klasického designu, bezfalcové nebo zasunovací, my pro vás máme řešení. Naše zkušenosti a odbornost nám umožňuje vyrobit dveře dle vašich požadavků a představ. Můžete si vybrat z široké palety materiálů, barev a laků, ať už preferujete přírodní dřevo nebo moderní kombinaci více materiálů.

Nezajímají nás masové výroby, které nabízejí všem klientům stejné produkty. Naše zakázková výroba nám umožňuje plně se zaměřit na Vaše individuální požadavky, abychom dokázali vytvořit interiérové dveře, které budou odpovídat Vašemu vkusu a stylu.

Abychom pro Vás zajistili maximální spokojenost, montujeme dveře včetně přechodových lišt a prahů. Také se postaráme o zajištění kvalitního a bezproblémového montážního procesu, abyste mohli co nejdříve využívat své nové interiérové dveře.

Nehledě na vzhled a estetiku, interiérové dveře musí být hlavně funkční a spolehlivé. Proto se v naší výrobě zaměřujeme především na kvalitu a pevnost zvolených materiálů, abychom Vám mohli nabídnout dveře, na které se budete moci spolehnout delší dobu.

Takže pokud hledáte interiérové dveře, které Vám budou sloužit dlouhá léta a zároveň stanou se skvělým doplňkem Vašeho domova, neváhejte se na nás obrátit. Stolařství Matuszný Vám rádi poradí a pomohou vytvořit ideální interiérové dveře právě pro vás.

Výběr realizovaných prací

Chcete více informací?

Napište nám

Zavolejte:
+420 775 981 198

STOLAŘSTVÍ MATUSZNY

NÁBYTEK

KONTAKTUJTE NÁS

+420 775 981 198