+420 775 981 198 info@stolarstvi-matuszny.cz

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA Z MASIVU

KONZOLOVÉ SCHODY

Konzolová schodiště
Konzolová schodiště jsou dnes naprostým hitem mezi interiérovými designéry a majiteli mezonetových bytů či domů. Jejich hlavní výhodou je, že se bez problému přizpůsobí jakémukoliv stylu interiéru a stanou se jeho dominantou. Díky svému provedení z různých materiálů a v různých tvarech se také hodí do různých prostor.

Stupně konzolových schodišť jsou obdélníkového tvaru, bez viditelných upevnění a často jsou zavěšené do zdi. Bez zábradlí pak působí velice moderním a čistým dojmem. Je to velice exkluzivní řešení a skvěle zapadá do současných moderních stylů.

Pokud hledáte jedinečné a designové schodiště, které dodá vašemu interiéru dokonale sofistikovaný a moderní vzhled, rozhodně sázíte na správnou kartu. Konzolová schodiště jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají nejen funkční prvek s vysokou kvalitou zpracování, ale také výjimečný design, který zaujme každého návštěvníka.

Zde si můžete prohlédnout naše konzolová schodiště a vybrat si to nejlepší pro váš interiér. Naše schodiště jsou vyráběna z kvalitního materiálu, aby byla pevná, bezpečná a odolná. Napište nám a pořiďte si do vašeho interiéru jedinečné a moderní schodiště.

Výběr realizovaných prací

Chcete více informací?

Napište nám

Zavolejte:
+420 775 981 198

STOLAŘSTVÍ MATUSZNY

NÁBYTEK

KONTAKTUJTE NÁS

+420 775 981 198