+420 775 981 198 info@stolarstvi-matuszny.cz

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA Z MASIVU

SCHODNICOVÁ SCHODIŠTĚ

Schodnicová schodiště
Schodnicová schodiště jsou dnes velmi oblíbeným typem schodišť. Tento typ se vyznačuje tím, že nášlapy jsou zadlabané do obou schodnic. Na rozdíl od odlehčeného typu, kde jsou nášlapy na schodnicích posazené, má schodnicové schodiště mnoho výhod.

Jednou z největších výhod tohoto typu schodiště je jeho stabilita a pevnost. Masivní dřevěná konstrukce poskytuje velkou pevnost a odolnost, což zajišťuje bezpečnost při používání schodiště. Další výhodou je estetické provedení. Schodnicová schodiště vynikají svou elegancí a vizuální atraktivitou.

Pokud zvažujete nákup schodnicového schodiště, budete rádi vědět, že na trhu existuje mnoho různých designů a materiálů. Díky tomu si můžete vybrat schodiště, které bude nejenom praktické, ale také se stane designovým prvkem vašeho interiéru a splní tak vaše očekávání a představy.

V naší nabídce najdete kvalitní a esteticky povedená schodnicová schodiště, která jsou vyrobená z nejkvalitnějších materiálů a také samozřejmostí jejich montáž. Pokud tedy hledáte kvalitní schodiště, které bude nejenom praktické, ale také vizuálně atraktivní a bude sloužit dlouhá léta, neváhejte a obraťte se na nás. Rádi vám poradíme s výběrem, dodáme vám kompletní informace a pomůžeme zrealizovat vaše představy v podobě nového schodiště.

Výběr realizovaných prací

Chcete více informací?

Napište nám

Zavolejte:
+420 775 981 198

STOLAŘSTVÍ MATUSZNY

NÁBYTEK

KONTAKTUJTE NÁS

+420 775 981 198